lifestyle photography

PURE & TIMELESS LIFESTYLE PHOTOGRAPHER WARSAW, LONDON, EUROPE

Dlaczego fotografia lifestylowa?

Czy Wasze życie właśnie się zmienia ze względu na macierzyństwo, a może witacie kolejnego członka rodziny, obchodzicie swoją kolejną rocznicę, urodziny, a może inne ważne wydarzenie waszego życia i chcecie zatrzymać te momenty na naturalnych zdjęciach, które oddają, to kim naprawdę jesteście?

To najlepszy sposób by pokazać Wasze piękno i Waszą rzeczywistość! Sfotografować Was w środowisku, w którym czujecie się dobrze i swobodnie: szczerze, naturalnie i pięknie.
Możemy spotkać się u Was w domu, czy plenerze, a może macie inne ulubione miejsca. Opowiedzcie mi o tym i stwórzmy razem coś pięknego!

Podczas rodzinnych sesji zdjęciowych skupiam się na naturalnych, niepozowanych i często ulotnych momentach, które mogą zostać niedostrzeżone w szalonej codzienności!
Każda rodzinna sesja zdjęciowa opowiada unikalną historię i zatrzymuje dla Was ten biegnący czas!
To, jak się razem bawicie, przytulacie, dajcie sobie całusy, momenty, które tak wiele dla Was znaczą! Wszystko po to by utrwalić kawałek waszego życia.

kliknij w strzałki aby oglądać zdjęcia
Lifestylowa fotgrafia biznesowa

Czy twój biznes potrzebuje nowej energii?

Hello przedsiębiorco!

Będąc właścicielem małego biznesu praca z innymi przedsiębiorcami dostarcza mi wiele przyjemności!

Portret biznesowy, fotografia produktowa, tworzenie kontentu dla mediów społecznościowych, czy opowiedzenie historii twojej marki poprzez zdjęcia, to jest to, w czym mogę ci pomóc!

Ale umówmy się, to jest coś więcej niż typowe zdjecia biznesowe!

Stworzymy razem fotografie, które opowiedzą historię twojej marki, które przekażą na jakich wartościach się opiera i pomogą wyróżnić jej się z tłumu! Co więcej, będą doskonałym przekazem do twojego idealnego klienta!