Poznaj swojego fotografa!

FOTOGRAF ŚLUBNY, LIFESTYLOWY & PODRÓŻNICZY WARSZAWA, LONDYN, EUROPA

Myślę, że jestem kimś więcej!

Możemy wspólnie zaplanować ten dzień aby mieć pewność, że z niczym nie będzie pośpiechu, a wy będziecie mogli cieszyć się każdą chwilą.

Zawsze jestem wsparciem w tych ważnych chwilach abyście byli maksymalnie zrelaksowani. Jeśli będzie taka potrzeba, to poprawię kwiaty w bukiecie czy podepnę włosy.

Będąc częścią biznesu ślubnego i fotograficznego śledzę najnowsze trendy chętnie zarekomenduję sprawdzone rozwiązania czy innych usługodawców, ludzi, którym można zaufać.

Mając na uwadze, że ponad trendy najbardziej cenię sobie: ponadczasowość!

Relacja to podstawa!

Ze wszystkimi swoimi parami, rodzinami oraz właścicielami biznesów tworzę więź, która pozwala nam lepiej się zrozumieć. Musimy sobie ufać i czuć się komfortowo w swoim towarzystwie.

Jakby nie patrzeć nie jestem tylko twoim fotografem, jestem twoim towarzyszem podczas wielu momentów tego dnia, tych intymnych bardzo prywatnych również. Dlatego dbam o to abyście czuli się swobodnie w mojej obecności. To właśnie wspólne zaufanie pozwala nam stworzyć coś naprawdę pięknego!

Naturalna Fotografia Slubna Warszawa

Jak zaczęła się moja historia...

Kilka lat temu wraz z mężem, moją bratnią duszą i partner in crime in many ways  🙂 Przeżyliśmy niezapomnianą przygodę. Wybraliśmy się na wspólną przygodę. Jak zawsze w poszukiwaniu wolności i nowych przeżyć zdecydowaliśmy się spełnić nasze wspólne marzenie i pojechaliśmy do Brazylii, do Rio de Janeiro, miasta pełnego wspaniałych ludzi, zapierających dech widoków i przepysznych caipirinhii!

Ten wyjazd był dla nas inną niż zazwyczaj wyprawą. Pozwoliliśmy sobie na zwolnienia tempa i powolne chłonięcie niesamowitej atmosfery. Dzięki temu znalazłam czas by zadać sobie te jakże popularne teraz pytania:

Co byś zrobił gdybyś się nie bał?, czy

Co byś zrobił gdyby pieniądze nie miały znaczenia?

i zaczęłam wyobrażać sobie swoje szczęśliwe życie, które pozwoliłoby mi wyrazić siebie w bardziej kreatywny sposób. Zależało mi na życiu w zgodzie ze sobą.

Będąc w otoczeniu zapierających dech zjawiskowych widoków i wśród inspirujących ludzi w jednych z moich ukochanych miast, w Rio de Janeiro, podjęłam decyzję, że moja przyszłość będzie związana z fotografią.

Postanowiłam zostawić za sobą stabilną pracę w korporacji by spełnić swoje marzenia! Brzmi jak cliché, prawda?

Ale oto jestem, kilka lat później z pracą którą kocham!

Zobaczmy gdzie ta przygoda mnie zaprowadzi.

Życie to wspaniała przygoda i po drodze możesz spotkać wielu wspaniałych i inspirujących ludzi. Po prostu bądź otwarty na nowe doświadczenia, a nie przestaniesz odkrywać wyjątkowych zakątków świata, ludzi czy samego siebie.