lifestyle photography

PURE & TIMELESS LIFESTYLE PHOTOGRAPHER WARSAW, LONDON, EUROPE

Dlaczego fotografia lifestylowa?

Dostrzegam ogromną wartość w chwytaniu historii twojego życia czy biznesu w sztuce codzienności.

Najlepszym sposobem by odzwierciedlić kim jesteś jest móc fotografować cię w środowisku, w którym czujesz się komfortowo i swobodnie: szczerze, naturalnie i pięknie.

To może być twój dom, twoje ulubione miejsce w mieście, czy w naturze, a może twoja przestrzeń pracy…

 

Lifestylowa fotografia rodzinna

Zatem collect moments not things.

Jeśli historia twojego życia właśnie się zmienia ze względu na macierzyństwo, a może witacie nowego członka rodziny, obchodzicie swoją kolejną rocznicę, urodziny, a może jest to jeszcze inne ważne wydarzenie waszego życia – to jest to wyjątkowe wydarzenie! Każda sesja opowiada unikalną historię i chwyta chwile w czasie, twoje chwile w czasie.

Fotografując skupiam się na naturalnych, niepozowanych i czasem ulotnych momentach, które mogą zostać niedostrzeżone w chaosie codzienności – to jak się razem bawicie, przytulacie, dajcie sobie całusy, momenty, które tak wiele dla Was znaczą, by utrwalić kawałek waszego życia.

W fotografii portretowej niezwykle ważne są dla mnie szczere emocje, prawdziwe więzi i twoje piękno!

Jest tak wiele cennych momentów w życiu rodzinnym, które warto zapisać na fotografii. Te najpiękniejsze chwile twojego życia, do których chcesz często wracać, te, które chcesz przeżywać bez końca!

Czy chcesz wspólnie utrwalić te wyjątkowe chwile?

kliknij w strzałki aby oglądać zdjęcia
Lifestylowa fotgrafia biznesowa

Czy twój biznes potrzebuje nowej energii?

 

Hello przedsiębiorco!

Będąc właścicielem małego biznesu praca z innymi przedsiębiorcami dostarcza mi wiele przyjemności! Portret biznesowy, fotografia produktowa, tworzenie kontentu dla mediów społecznościowych, czy opowiedzenie historii twojej marki poprzez zdjęcia, to jest to, w czym mogę ci pomóc!

Czegokolwiek potrzebuje teraz twój biznes by dalej rosnąć z przyjemnością pomogę.

Ale umówmy się, to jest coś więcej niż typowe portrety biznesowe!

Stwórzmy razem fotografie, które opowiedzą historię twojej marki, które zakomunikują na jakich wartościach się opiera i pomogą wyróżnić się jej z tłumu, a co więcej, będą doskonałym przekazem do twojego idealnego klienta!