Say hello!

I stwórzmy razem coś pięknego!

Po prostu powiedz cześć! I jesteś o krok bliżej od swojej wymarzonej sesji zdjęciowej!

Wierzę, że pracując ze sobą musimy się dobrze rozumieć, dlatego z ogromną przyjemnością poznam Cię osobiście i porozmawiam np., przy kawie, a może winie, a jeśli to nie jest możliwe możemy porozmawiać przez telefon i zobaczyć czy do siebie pasujemy.

Możesz skontaktować się ze mną bezpośrednio poprzez:

Email: joanna@anotherstory.pl

tel: +48 502 055 147

Bądź wypełnić poniższy formularz, co umożliwi mi przygotowanie oferty specjalnie dla Ciebie.

email: joanna@anotherstory.pl ♥
Tworząc dobrą relację opartą na wspólnym zaufaniu uzyskamy piękne zdjęcia!

Z przyjemnością poznam cie lepiej i posłucham o jakiej sesji zdjęciowej marzysz i jaką historię chcesz bym zapisała na zdjęciach. Czy jest coś wyjątkowego co lubicie robić razem? Jakie przygody kochacie wspólnie przeżywać? Jak lubicie się bawić?

Zdaję sobie sprawę z tego, że mówienie o sobie może nie być najprostsze dlatego mogę być pierwsza!!! Oto kilka faktów o mnie i mojej historii:

Jestem Europejskim Fotografem Ślubnym, Lifestylowym i Podróżniczym. Głównie można mnie spotkać w Warszawie, ale dzielę życie pomiędzy Polską i Anglią i KOCHAM podróżować na śluby. Ogólnie kocham podróże, więc jeśli chcesz, to zobacz moją listę wyjazdów, może gdzieś przy okazji będziemy mogli się spotkać abym sfotografowała wasz ślub, waszą rodzinę czy was jako parę i na zawsze zapisała waszą historię!

 

Świat jest taki piękny, więc chodźmy go odkrywać!