Kasia & Julia ♥ – breastfeeding photo session

Publiczne karmienie piersią? Czemu nie!

Choć bliższe mi są spotkania w naturze, ta sesja zdjęciowa nie mogła odbyć się nigdzie indziej jak w przestrzeni miejskiej. A wszystko za sprawą Krainy Mlekiem i Miłością Płynącej i jej inicjatywy wspierającej karmienie piersią oraz Położnej Kasi i jej cudownej córeczki ♥

Zobacz poniżej rezultaty naszego spotkania.


Breastfeeding in public? Sure!

All thanks to Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca and its initiative and also Midwife Kasia and her lovely girl! ♥

Take a look at the results of our meeting.

fotografia rodzinna karmienie piersią fotografia rodzinna karmienie piersiąfotografia rodzinna karmienie piersią fotografia rodzinna karmienie piersią fotografia rodzinna karmienie piersią fotografia rodzinna karmienie piersią

To było cudowne i owocne spotkanie z dwójką pięknych kobiet.

Zachęcam do poznania bliżej bohaterki tej sesji zdjęciowej. Kasia na codzień prowadzi aktywne życie na kilku etatach. Jest mamą, położną i prowadzi i wciela w życie wiele inicjatyw. Zachęcam do odwiedzenia jej portalu: blog.zapytajpolozna.pl. 

Karina Mlekiem i Miłością płynąca to zaś Fundacja wspierająca naturalne karmienie piersią! Więcej o tej inicjatywie możesz przeczytać na stronie: http://mlekiemimiloscia.pl.


This was an amazing meeting with two beautiful women.

I invite you to get to know Kasia a bit better. She is a mother, she is a midwife and she has an active professional life. Feel free to check out her website: blog.zapytajpolozna.pl.

Karina Mlekiem i Miłością is a charity foundation to support breastfeeding. You can read more about this initiative at: http://mlekiemimiloscia.pl.